GPS monitoring  
  Pro osobní potřebu nebo pro podnikání

Připojte GPS Tracker a spusťte online monitoring.

ELControl GPS monitoring je vytvořen tak, aby vyhovoval všem potřebám. Monitoring v reálném čase, KNIHA JÍZD,upozornění, historie a přehledy systému GPS monitoring, úspora paliva, geofencing jsou jen součástí všech výhod, které získáte při používání softwaru ELControl GPS monitoring. Je snadno použitelný, protože vše, co potřebujete, je poskytováno online za přijatelnou cenu.


 
Zprávy

Služba ELControl GPS sledovací systém podporuje řadu zpráv od jednoduché historie polohy až po jízdy, grafy a souhrnné zprávy. Můžete zobrazit data přímo ve webovém prohlížeči nebo mobilní aplikaci nebo exportovat a stahovat zprávy do aplikace Excel. Historii lze také zobrazit na mapě.


 
Připojení z mobilních zařízení

ELControl GPS monitoring poskytuje připojení i pro mobilní zařízení se systémy Android a IOS. Stahujte zde:


 
Zařízení

ELControl GPS sledovací systém podporuje více protokolů a modelů zařízení než kterýkoli jiný systém GPS pro sledování na trhu. Můžete si vybrat trackery GPS od různých dodavatelů, od levných čínských modelů až po špičkové značky kvality.


 
Upozornění

ELControl GPS sledovací systém poskytuje okamžité upozornění emailem nebo na webové stránky pro nestandardní jízdní chování, překročení rychlosti, události v oblasti paliva a údržby, geo-oplocení a mnoho dalších typů výstrah.


 
Živé sledování

Díky službě ELControl GPS sledovací systém můžete sledovat zařízení GPS v reálném čase bez prodlení. Máme různé možnosti mapy, včetně cestovních map a satelitních snímků. Server může zpracovávat celou řadu senzorů a další informace z jednotek GPS.


 
Rozhraní

ELControl GPS sledovací systém obsahuje moderní plně funkční webové rozhraní pro desktop i mobilní zařízení. Poskytujeme také funkčnost mobilních aplikací pro platformy Android a iOS.